Musta kaardiga saad kuni 5000 € Lisaks kuni 45 päeva intressita

Laen kinnisvara tagatisel ehk kinnisvaralaen

Kinnisvara tagatisel antava laenu kasutamine

Laen kinnisvara tagatisel on laen, mille puhul koormatakse laenusaaja kinnisvara laenu tagasimakse tagamiseks hüpoteegiga. Tänu tagatise olemasolule annab kinnisvaralaen võimaluse võtta laenu suures summas suhteliselt pikaks perioodiks ja madala intressiga.

Kinnisvara tagatisel antavate laenude puhul ei ole Smsraha.ee seadnud laenu kasutamisele mingeid piiranguid. See tähendab, et kinnisvara tagatisel laenu puhul saad ise otsustada, kuidas laenuraha kasutad. Kinnisvaralaenu võite kasutada näiteks kinnisvara ostu või remondi rahastamiseks, äri arendamiseks jne. Tänu madalale intressimäärale võite kinnisvaralaenuga refinantseerida oma olemasolevaid kõrgema intressimääraga finantskohustusi

Kuidas taotleda laenu kinnisvara tagatisel ehk kinnisvaralaenu?

Täitke meie veebileheküljel kinnisvaralaenu taotlus, esitades kogu vajaliku teabe. Ärge muretsege, kui Teil ei ole hindamisakti – meie eksperdid teevad hindamise tasuta. Täiendava teabe saamiseks helistage palun numbrile 6630112 või saatke oma küsimused e-posti aadressile kv@laen.ee.

Smsraha.ee laen kinnisvara tagatisel ehk kinnisvaralaen aitab laenata suuremat summat pikemaks ajaks. Täitke mugavalt kinnisvaralaenu taotlus ning võtame Teiega ühendust!