Sul on Revolut, N26 või Paysera konto? Saa laenu ja maksa tagasi nendelt kontodelt
Võtad 1000 €, maksad 1000 € tagasi Periood kuni 6 kuud. Hakka kliendiks!
Vali summa ja periood

Tarbimislaen

«Kiirus võidab» on meie moto!

Smsraha.ee tarbimislaenu abiga saad kiiresti täide viia nii väiksemaid kui suuremaid unistusi! See on paindlik, mugav ja kiire viis lahendada ootamatud olukorrad või lubada endale midagi erilist. Kui keegi annab laenu kiiresti, siis on see Smsraha.ee — oleme Sulle vajalikuks toeks juba täna!

Tarbimislaenu kasutamise eesmärkidel ei ole piiranguid. Näiteks, kui mõne kauaigatsetud luksustoote ostmist ei taha kuidagi edasi lükata, saab seda teha tarbimislaenu abiga. Kas on tarvis hoopis mõne igapäevaselt vajamineva seadme, mööblieseme või koguni purunenud veetoru asendamist? Ka selliste ootamatute olukordade lahendamiseks saab kasutada tarbimislaenu.

Smsraha.ee pakub tarbimislaenu mugavalt ja kiirelt — taotlemise protsessi saad läbida interneti teel, vastuse taotlusele ja raha kontole saad paari minutiga!

Tarbimislaen tagastatakse koos intressidega igakuiste maksetena annuiteetgraafiku alusel ning tarbimislaenu laenuperioodi saab pikendada. Laenu saab tagastada ka ennetähtaegselt ning kasutamata perioodi eest ei pea intresse maksma.

Tarbimislaenu võiks kaaluda siis, kui on tarvis suuremat summat kui suudab pakkuda näiteks kiirlaen. Kui aga tarbimislaenu tingimused Sulle ei sobi, siis Smsraha.ee soovitab Sul tutvuda kiirlaenu või krediitkaardi võimalustega.

Tarbimislaen

Miks valida tarbimislaen?

 • Esimene laen tasuta
  kuni 10 000 € kuni 6 kuud
 • Laenu teenindamise
  tasu 0 €
 • Kiire vastus
  taotlusele
 • Raha kontole
  1 minutiga
 • Võimalus tagastada
  laen sularahas
 • Laenuperiood
  on 1 — 60 kuud

Tarbimislaenu taotlemise protsess

 1. Vali summa ja periood
 2. Esita taotlus
 3. Kasuta raha
Online - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?