Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Amijami Sushi

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Kujutle, et käes on järjekordne nädalalõpu õhtu ja hing igatseb millegi eksootilise ning hõrgu järele.

Kõigi rõõmuks pakub sellisel puhul midagi sobivat Amijami Sushi restoran. Tokyo - see on stiilne, meeldejääv ning kaasaegne Jaapani pealinn.

Tänu sellele on valitud ka sushibaari kontseptsioon, et saaksite hinnata õigeid Jaapani maitseid, mida võib leida sushide, makide, sashimide ja muude toodete näol. Need on restoranis alati värsked ning maitsvad. Joogikaardilt leiate erinevad kokteilid ja maitsvad teed, mida on võimalik ainult meie juures nautida. Lojaalseid püsikliente püüab restoran alati millegagi üllatada. Lisaks sushidele on menüüs ka maitsvad salatid ja erinevad joogid. Kiirustavatele töömesilastele on samuti mõeldud- kõik leiavad midagi lõunapakkumiste valikust.

Amijami Sushi restoranid leiate Tallinnas kahelt aadressilt: Ravi 13 ja Vesivärava 50. Restoran on avatud terve päeva vältel 11.00-22.00.

Sushibaari interjöör mõjub kaasaegselt ja Jaapanile kohaselt lakooniliselt. Ometi ei ole õhkkonna loomisel järeleandmisi tehtud.

Need, kes ei saa sushibaari külastada, saavad menüü valikut nautida kullerteenuse abil, mis töötab ilma pauside ning puhkepäevadeta 365 päeva aastas.

Tõelised Jaapani maitsed „Amijami Sushi” poolt on meie krediitkaardi omanikele põhimenüü road -15% soodsamad, v.a. päevapakkumised ja komplektid.

Soodustus kehtib ainult restoranis kohapeal või restoranist kaasa ostes.

Amijami Sushi

Hinnaalandus -15%

https://www.amijami.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.