Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Roll Studio

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Roll Studio ootab oma kliente Tallinnas nautima mugavat ja väga efektiivset rullmassaaži ja Vacu treeningut.

Rullmassaaži esimesed masinad töötati välja juba 1940ndatel. Masinate tööpõhimõte koosneb pöörleval trumlil paiknevatest rullidest, mis teevad kindel arvu pöördeid minutis.Tänu sellele on tegemist äärmiselt efektiivse salendava, nahka pinguldava ja lõdvestava keha üldmassaažiga. See on ainuke massaaž, mille tugevust saab klient ise reguleerida. Roll Studio rullmassaaži masinad on varustatud infrapuna- ja kollageenilampidega. Lisaks on masinatel seadistatud spetsiaalne postisioonide järjestus ning harjutused on paika pandud lümfimassaaži põhimõtteid järgides. Lümfisüsteem vastutab meie keha puhastamise eest.

Roll Studio pakutav rullmassaaži teenus aitab Sind, ühendades lümfisüsteemi stimuleerimise ja salendava tulemuse. Küll aga ei tasu unustada, et rullmassaažile on ka mõned vastunäidustused, mille suhtes on soovituslik valvas olla.

Vacu treeningu näol on tegemist peamiselt rasva lõhustava protseduuriga, mis paneb südamele palju väiksema koormuse kui teeks seda samaväärne kehaline treening. Probleemsed piirkonnad nagu talje, reied, tuharad ja kõht asetatakse kõik kapslis oleva negatiivse rõhu alla. Selliselt aktiveeritakse ja transporditakse rasvamolekulid läbi kiirendatud vereringe lihastesse, kus toimub nende kiire põletamine. Negatiivne rõhk Vacu masinas soodustab ka paremat verevarustust nahaalustele kudedele, seega paremat hapniku transporti ja kiiremat ainevahetust.

Roll Studio salongi leiate Keemia tänav 4 ning parkimine on tänaval tasuta.

Meie krediitkaardi kliendile on kõik ühekordsed teenused -15% soodsamad ja kõik mitmekorrakaardid -10%.

Roll Studio

Hinnaalandus -15%

https://rollstudio.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?