Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Yes Sport

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Ettevõte on tegutsenud aastast 2000 ja tänaseks on poel kaks osakonda: spordiosakond, mille tegevusalaks on spordi- ja liikumisvahendite müük, ning reklaamiosakond, mis pakub erinevaid reklaamteenuseid. Spordiosakonna klientideks on lasteaiad, üldhariduskoolid, spordiklubid, omavalitsused, ettevõtted, spordiürituste korraldajad ja spordiliidud.

Kauba tootenäidiseid on võimalik näha meie kontoris Tartus, Riia 130B/1 või veebilehel.

Meie koostööpartneriteks on enamik Eestis spordikaupade maaletoomisega tegelevad firmad. Tarnijate nimekirja täiendatakse pidevalt ning olles ise maaletooja on pood võimeline pakkuma parimat hinda. Müüdavate toodete valik katab pea kõik laialtlevinud spordialad - jõusaal, kergejõustik, ujumine, pallimängud, võimlemine jm. Vajalikud vahendid leiavad nii treenerid, kohtunikud, õpetajad kui sportlased ise. Tootevalik aga ei piirdu ainult spordialaste vahenditega, vaid sellesse kuuluvad ka muusikariistad ja arendavad mängud.

Yes Spordi reklaamiosakond tegeleb reklaamriiete ja -toodete müügi ning erinevate trükiteenuste pakkumisega. Reklaamriietest on enamlevinud tooted t-särgid, pusad, fliisid, joped ja kõikvõimalikud kotid, kuhu trükime kliendi logod, nimed, numbrid ja pildid. Kui soovite kasutada Yes Sport reklaamiosakonna teenuseid, siis on vajalikud nõuded ja juhised olemas nii firma kodulehel, kui ka on võimalik kõigi küsimuste korral pöörduda ettevõtte professionaalse meeskonna poole.

Meie krediitkaardi omanikele on mõistliku hinnaga kvaliteetsed ja vastupidavad spordikaubad saadaval -15% soodsamalt.

Sama soodustus kehtib ka e-poes sooduskoodiga (kood on saadaval iseteeninduses)

Yes Sport

Hinnaalandus -15%

https://yessport.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.