Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Babyshop

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Babyshop pakub ainult kvaliteetseid, mugavaid ning omanäolisi tooteid beebidele, väikelastele ja vanematele. Poe peamine rõhk on toodetel, mille kvaliteet ja disain on just sellel tasemel, nagu üks lapsega seotud toode olema peab. Enamik tooteid on Eestis saadaval ainult selle ettevõtte kauplustes.

Babyshop OÜ on ametlik Baltimaade esindaja brändidele Mountain Buggy, Phil&Teds, iCandy ja Bebelux, Vaggaro. Lisaks tehakse koostööd otse tootjatega: Kokadi, Be Lenka, Integra, Soul, Limas, Dubatti, Kidsmill, Bare&Boho.

Babyshopil on lisaks põhjalikule e-poele avatud ka kaks kauplust. Tallinnas asub pood Noblessneris aadressil Staapli 3, ning Tartus aadressil Riia 142.

Uue pereliikme sündides valdab mõtteid tihti segadus, mida täpselt koju oleks vaja varuda ning milliseid tooteid beebiga tegelemiseks täpselt vaja läheb. Babyshopist leiate kõik vajaliku nii beebile kui emale alates lapse sünnist kuni väikelapse eani välja. Kaubavalikust leiate nii söötmiseks vajalikud asjad, kui ka uneaega ja vannitamist lihtsustavad tooted. Loomulikult ei puudu tootevalikust ka hügieenitarbed ja riided.

Mugavaks ringiliikumiseks on Babyshopis müügil lapsekandmisvahendid, kärud, vankrid, turvahällid ja -toolid.

Väikelapsed leiavad valikust endale stiilsed jooksurattad koos kiivritega, jalasõbralikud jalatsid ning hulgaliselt mänguasju. Lapsevanemate rõõmuks on Babyshopis saadaval ka rikkalik valik lastetoa sisustusmööblit igale maitsele, imekaunite mustritega voodipesu ja tekid-padjad ning teisigi sisustuselemente lastetuppa.

Niigi kulutusterohkel ajal pakub kauplus suuremate ostude tegemiseks ka järelmaksu võimalust ning Placet Group krediitkaardiga on kõik kvaliteetsed, mugavad ja omanäolised lastetooted poes või e-poes sooduskoodiga 15% võrra soodsamad! (kood on saadaval iseteeninduses) 

Babyshop

Hinnaalandus -15%

https://www.babyshop.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.