Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Restoran Pull

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Tallinna kesklinns on üks omanäoline linnak, kus saavad kokku erilised rõivapoed, disainikauplused, hotellid, meelelahutusasutused, kohvikud ja restoranid. Üks nende seast on juba 2016. aastast tegutsenud restoran Pull, mille loojateks ja omanikeks on tuntud grillmeistrid Enn Tobreluts, Hanno Kuul ja Andres Tuule. Need kolm meest moodustavad koos professionaalse tiimi, kes panustavad restorani oma parimad teadmised, oskused ja talendi.

Pulli eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga steike, madalal kuumusel küpsetatud liha, hõrgutavaid grillroogasid ja sinna juurde tervislikke salateid, värskelt pressitud mahlasid ja smuutisid. Loomulikult on Pullis tähtsal kohal ka parimad veinid ja muud joogid. Kõik veinid on Pullis saadaval nii pudeli kui klaasi kaupa, enamik neist Coravin-meetodil. Restoran kasutab toitude valmistamisel ainult väga kvaliteetset toorainet maailma parimatest farmidest, sealhulgas ka Saaremaa Lihatööstuse liha. Populaarseimad toidud Pullis on linna parim lihaveise marmorsteik, ülisuur gigantsteik, lihaveiseribi, rebitud siga, Pull burger, kuulus part, plangulõhe, mereanni paella, ceviche, põdrakaabe,
supertoit ja tabulla salatid, kreemine spinat ja palju muud.

Lisaks suurepärasele köögile ja parimale toidule loovad restoranis hubase meeleolu ka õdus miljöö, hea muusika ja tõeliselt stiilne kaasaegne interjöör ajaloolises hoones. Pulli mehed pakuvad jätkuvalt ka cateringe ja koolitusi. Samuti saab Pullis korraldada suuri firmapidusid, koosolekuid jm olemisi. Suvel on võimalik restorani parimaid roogasid ja keelekastet nautida 50-kohalisel avatud terrassil.

Ütle enne arve küsimust, et tasud Placet Group krediitkaardiga ning sulle kehtib soodushind -10% lõpparvest (v.a. alkohol).

Restoran Pull

Hinnaalandus -10%

https://resto.pull.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?