Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Kännukas

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Aegajalt juhtub, et telefonilaadija vajab kiiret väljavahetamist või ekraanikaitse uuendamist. Sel juhul tuleb appi kauplus Kännukas, mis on telefonide ja lisatarvikute müügiga tegelenud juba üle 25 aasta. Kännukal on Tallinnas oma müügisalong ning alates 2008. aastast ka e-pood.

Müügisalong asub Tallinnas, Sepise tänaval ning on avatud E-R 9-17. Müügisalongi ees saab parkimiskella abil tasuta parkida.

Kauplus pakub väga kiiret tarnet, kuna pakutavad tooted on kõik nende enda laos kohapeal olemas. Tootevalikus pannakse suurt rõhku kvaliteedile ning tooteid valitakse hoolikalt.

Ettevõttes hinnatakse kõrget teenindustaset ja kliendi rahulolu on väga tähtsal kohal. Kännukast on võimalik osta endale uusi telefone, kvaliteetseid ekraanikaitseid, kõrvaklappe, telefoni kaitsekatteid, laadijaid jms. Muuhulgas saab poest soetada Panzer Glass ekraanikaitse klaase, mis on üks tugevamaid ja parima kvaliteediga kaitseid turul.

Liikuva eluviisiga klient leiab valikust ka telefoniga seotud auto- ja rattavarustust- erinevad hoidikud, kinnitused ja laadimispesad. Kodumaist kliimat arvesse võttes on valikusse võetud nutikindad, mille abil saab iga ilmaga telefoni kasutamist ka õues jätkata ilma, et peaks kindaid käest võtma ja käsi külmetama.

Selfie armastajad saavad Kännukas aga soetada endale funktsionaalse LED valgustusega käsistatiivi, mis tagab kaunid pildid isegi kehvema valgustusega kohtades.  Suureks plussiks võib kaupluse puhul pidada tasuta transpordi võimalust e-poest tellimise korral.

Tasudes meie kaardiga poes või e-poes koodiga (saadaval iseteeninduses) kehtib soodustus 10% telefoni lisatarvikutele ja 10€ nutitelefonidele. Soodustus ei kehti erikampaaniate ajal ja koos teiste erisoodustustega

Kännukas

Hinnaalandus -10%

https://www.kannukas.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?