Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Nurme Looduskosmeetika

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Nurme- see on puhas loodus, muutlik taevas ning lilledest magus õhk igas hingetõmbes. Hea tervis saab suuresti alguse enda hellitamisest, naermisest ja elu nautimisest! Just kõike seda soovib Nurme pakkuda oma toodete näol ka kõikidele inimestele.

Kodumaine looduskosmeetika bränd Nurme on 12 aasta jooksul võitnud südameid vitamiinirikka ning aroomteraapilist elamust pakkuva tootevalikuga. Lisaks kodumaistele nurmetaimedele on meie toodetes ka väärtuslikud õlitaimed, mis aitavad nahal ja juustel üle elada karmi talve. Nurme kätte võid usaldada kogu oma pere juustest varvasteni.

Austades loodust kui tervikut, on ettevõte rangelt loomkatsete vastu ning kõik tooted on julmusevabad. Levinud tsitaadist teame, et lihtsuses peitub võlu, ja seda järgib ka Nurme Looduskosmeetika. Kõik tooted on oma koostiselt lihtsad ning täis looduse headust. Nurme lubadus on, et aitab oma klientidel olla hea ja vastutustundlik nii enda kui looduse suhtes.

Nurme on seni enim tuntust kogunud oma suurepäraste seepidega, kuid nende tootevalik on kasvanud tõeliselt laiks. Sellesse kuuluvad nii keha-, näo- kui juuksehooldustooted. Eraldi tähelepanu on pööratud käte- ja jalgade hooldusele, samuti on olemas ka beebile ja noorele emale suunatud sarjad.

Kasutades sooduskoodi (kood saadaval iseteeninduses) saad soodustuse -15% kõikidest tavahindadest.

Nurme Looduskosmeetika

Hinnaalandus -15%

https://nurme.eu/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.