Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Puhastus Keskus

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Puhastuskeskus pakub keemilise ja käsitsi puhastamise teenust erinevatele rõiva- ja tarbeesemetele, mille pesemiseks kodustest vahenditest ei piisa.

Ettevõtte pesumasinad saavad hakkama iga materjaliga ning pesevad asju säästvalt ja korralikult. Tulemuse kõrge kvaliteet on alati tagatud ning puhtus säilib pikalt. Keemiline Puhastus kasutab ainult tuntud tootjate eesrindlikke seadmeid, mis võimaldab teostada igast materjalist esemete keemilist puhastust, sh ka õrnad kangad. Igapäevaelus kasutame nii palju asju, et vaevalt mõtleme selle peale kuidas kaitsta ennast tervisele ohtlike bakterite, hallituse, viiruste ja teiste saastavate ainete eest. Keskuses kasutatakse inovaatilist seadet, mis on võimsa desinfitseeriva ning baktereid hävitava toimega.

Tavariiete kõrval vajavad erilist tähelepanu ja hooldust kindlasti nahkrõivad ja -esemed. Nahkesemed püsivad kaua ideaalses seisukorras, kui neid regulaarselt hooldada. Keemiline Puhastus valib igale nahkesemele sobiva puhastusviisi ja garanteerib seeläbi eseme pikema eluea.

Puhastuskeskus pakub lisaks ka vaipade puhastamise teenust ning kliendi mugavuse huvides ka kullerteenust- vaibakuller võtab teie vaiba ja toob selle puhtana tagasi. Puhastuskeskus osutab isegi ärikliendile (restoranid, hotellid, ettevõtted, jne) pesu pesemise ja keemilise puhastuse teenust. Puhastatud ja pestud saavad tööriided, vormiriietus, voodipesu, voodikatted, kardinad, ülikonnad või kostüümid. Loobu oma õrnade ja eriliste riideesemete pärast muretsemisest ning lase professionaalidel hoole ja armastusega nende eest hoolt kanda!

Kasuta Puhastuskeskuse teenuseid -10% soodustusega Viru Keskuses, Magistralis, Mustamäe Keskuses, Peetri, Pirita ja Tähesaju Selverites ning Lasnamäe Centrumis.


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.