Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Restoran Loft ja Ürdid

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Tallinna ühes kauneimas piirkonnas, Kadriorus, asub casual restoran Loft ja Ürdid. Nende pind asub vastvalminud Kadrioru Plaza ärihoone esimesel korrusel. Autoga tulijatel on võimalik mugavalt parkida kõrvalasuva Selveri parklasse. 

Restoran Loft ja Ürdid on hommikusöögi- ja brantširestoran, mis pakub puhtaid ning meeli ergutavaid maitseelamusi. Nende mitmekülgsest menüüst leiad põnevaid kombosid ja üllatavaid lähenemisi klassikalistele roogadele. Restoranis Loft ja Ürdid on kõrgel kohal toorainete kvaliteet. Lisaks sellele peetakse au sees veendumust, et toitu ning selle valmistamist tuleb teha suure armastusega. Kvaliteetsest toorainest saab väärtuslik söök, mis omakorda tagab ainulaadse naudingu. Restoran pakub hooajalisi valmismenüüsid, maitsvaid ja rikkalikke hommikusööke ning tööpäeviti soodsaid lõunapakkumisi. Pärast kosutavat jalutuskäiku pargis on hea seada sammud Vesivärava tänavale ning nautida restoranis pannkoogi hommikusööki, seda igal pühapäeval 11.00-13.00. Loft ja Ürdid menüü on mitmekesise valikuga. Eelroogade valikust leiavad endale midagi meelepärast nii taimetoitlased, lihasõbrad kui ka kala austajad. Jahedama ilmaga aitavad sooja kehasse saada kreemised supid ja toekad pastaroad. Kahtlemata on see restoran koht kõigile burgeri fännidele, kus menüüs on valikus mitte üks või kolm, vaid lausa 9 erinevat suussulavat burgerit. Restorani on oodatud nii suured kui väikesed ning lastemenüü on läbimõeldud ja mitmekesine. 

Lisaks toidule moodustavad kahtlemata täiusliku restorani elamuse Kadrioru keskkonda sobituv pisut modernne, kuid samas igati hubane interjöör, ning hooliv teenindus. Kui aga kohapeal ei ole võimalust einestada, siis on võimalik Loft ja Ürdid roogasid tellida ka läbi erinevate kullerteenuste. Samuti sobib restoran hästi erinevate tähtpäevade tähistamiseks ning lauda on võimalik broneerida ka suurematele seltskondadele. 

Placet Group krediitkaardi omanikele on kogu a´la carte menüü -10%.


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.