Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Ghost Tactics

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Tondi Lasketiir hõlmab endas laskmisharjutuste pakette ja laskmisüritusi. Tondi Lasketiiru laskmispaketid pakuvad Sulle laia valikut erinevaid võimalusi oma elu põnevamaks teha. Mõeldud on kõigi peale – nii algajate kui ka tõsiste seiklusjanuliste relvahuviliste peale. Eelnev kogemus ja relvaluba ei ole seal kohustuslikud. Ainus kohustus on olla vähemalt 12 aastat vana. Kui oled korraldamas sündmust ja soovid, et see jääks osalistele pikaks ajaks meelde, siis Tondi Lasketiirul on selleks pakkuda huvitav lahendus.

Laskmine ei pea sugugi mitte olema staatiline, seal on võimalus üles seada põnev taktikaline laskmisrada või organiseerida võistlus. Olgu selleks siis firmaüritus, kohtumine klientidega, sünnipäevapidu, poissmeeste õhtu või tüdrukuteõhtu – Tondi Lasketiir leiab lahenduse neile kõigile. Lisaks hobilaskjatele on lasketiirul paljugi pakkuda ka juba kogenumale relvaomanikule. Tondi Lasketiir on Baltikumi suurim, kelle käsutuses on üle 1000 ruutmeetri pinda.  Siin saab teha laskmist pikalt distantsilt ning läbi viia taktikalisi harjutusi. Kohapeal on loodud kõik võimalused, et pakkuda relvaomanikule parimat treeningu keskkonda.

Lasketiirus tegutseb Ghost Club, kus lisaks laskmisele pakutakse erinevaid ühisüritusi, koolitusi ja loenguid. Käsitletakse teemasid, mis lähtuvad hetke sisejulgeolekut või üldiselt maailmas toimuvat.

Ghost Club ei ole lihtsalt laskeklubi, vaid klubi, mille liikmed omavad maailmas toimuvast ülevaadet, tunnevad ohutusalast käitumist ja korrektset relva käsitlemist. Klubiga saavad liituda vähemalt 16 aastat vanad isikud.

Tondi Lasketiir on avatud iga päev 10.00-20.00 ja on leitav Tallinnas aadressil Pärnu mnt 142/4.

Meie krediitkaardi omanikel on võimalus Tondi Lasketiirus oma energiat vabastada 10% soodsama hinnaga.

Ghost Tactics

Hinnaalandus -10%

https://laskmine.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?