Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Mi-home.ee

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Tänases muutuvas maailmas tõuseb tehnoloogia tähtsus meie igapäeva eludes üha kõrgemale kohale.
Vajame usaldusväärseid lahendusi tööalaseks suhtluseks ja vaba aja veetmiseks. Mi-home.ee e-poest leiab pea kõik seadmed, mida Xiaomi Euroopas pakub: alates nutitelefonidest, lõpetades kütteseadmete ja robottolmuimejatega.

Xiaomi Corporation asutati 2010. aasta aprillis. Xiaomi on pidevale uuendustegevusele, kvaliteedile ja tõhususele orienteeritud ning püüab oma kasutajatega sõbraks saada. Ettevõte loob pidevalt ausate hindadega hämmastavaid tooteid, et võimaldada kõigil üle kogu maailma tänu innovaatilistele tehnoloogiatele paremat elu nautida. Xiaomi on hetkel maailma suuruselt neljas nutitelefonide tootebränd. Praegu on Xiaomi tooted esindatud enam kui 90 riigis ja regioonis üle kogu maailma. Tootja peab väga oluliseks suhteid oma klientidega ning hindab oma fännide toetust pideva arengu teel.

Mi-home.ee veebipoest on lisaks laiale valikule nutitelefonidele saadaval ka võimsad telerid ja erinevad vajalikud tehnikaseadmed nutika kodu tarbeks. Pisut ootamatu, kuid innovaatiline leid e-poes on elektriline tõukeratas, mille juurde on lihtne leida ka sobiv seljakott, et käed saaksid sõidu ajal juhtimisega tegeleda.

E-pood on mõistagi avatud ööpäevaringselt ja klienditugi vastab telefonile tööpäeviti 10.00-17.00. Nüüdsest leiab veebipoest ka vaid Eesti jaoks mõeldud eripakkumisi.

Kasutades sooduskoodi (kood saadaval iseteeninduses), saab tervelt ostukorvilt soodustuse -5%!

Mi-home.ee

Hinnaalandus -5%

https://mi-home.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.