Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Sportfever

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Sportfever OÜ on asutatud juba 2008. aastal ning nende eesmärgiks on pakkuda Eesti turul seni müüdavale alternatiive ning laiendada sporditarvete valikuvõimalusi. Enamus tooteid, mida kodulehel pakutakse, toob ettevõte ise maale. Iga spordiala asjatundlikum harrastamine hõlmab endas ka spetsiifilise spordivarustuse omamist. Me ei kujuta ette, et vibusportlane peaks leppima tavakaubanduses olevate odavlahendustega või kettaheitja saavutaks tulemusi spetsiaalsete vahenditeta.

Sportfever kauplus pakub varustust väga mitmetele spordialadele- ujumine, pallimängud, kergejõustik, jõusaal, laua- ja noolemängud, võimlemine ja rattasport. Spordiklubidele, asutustele ning koolidele lähenetakse individuaalselt ning pakutakse internetipoes kuvatavatest hindadest olenevalt tellimuse suurusest parimat võimalikku allahindlust. Pakkumise saamiseks tuleb pöörduda otse Sportfeveri poole.

Suuremate ostude tegemist ei pea eelarve piirangute tõttu edasi lükkama, selle lahendamiseks pakub pood järelmaksu võimalust. Kui kaubad juba välja valitud, siis on võimalik neile koostööpartnerite kaudu lasta trükkida logosid, nimesid ja muid soovitud kirjasid.

Kõiki kaupu on võimalik soetada Sportfever online poest või e-postil info@sportfever.ee.

Samuti on võimalik minna kauplusesse kohapeale aadressil Punane 56, Tallinn.

Pood pakub DPD automaatidesse saatmist tasuta, kuid kui paki mõõdud ületavad piiranguid, siis saab kasutada kullerteenuse abi või minna kaubale isiklikult järgi.

Kui esitad ostu sooritades Placet Group krediitkaardi, kehtib kõikidele tavahinnaga kaupadele soodustus -10% ( v.a Concept brändi tooted ).


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.