Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

BBQ Entertainment

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Eestimaa soojad ilmad on üürikesed ja nendest tasub võtta viimast, kui selline võimalus avaneb. Selles on midagi seletamatult erilist, kui sõbrad ja lähedased saavad kokku kuumade süte või grilli ümber ning saavad koos nautida hästi küpsetatud kvaliteetset toitu.

BBQ Entertainmenti tootevalik sisaldab kõike, mida tõeline grillmeister vajab! Pakkumisel on professionaalsed grillid ja ahjud, erinevad lisatarvikud, söed, kokapõlled ja maitseained. Loomulikult ei puudu korraliku grillpeo juurest ka sobivad joogid ja meeleolu loomiseks tulukesed ning küünlad.

Suurema ürituse korraldamise puhul ei pruugi enda jõud kõigi külaliste toitlustamisest üle käia või soovitakse lihtsalt rohkem aega nautimiseks. Sel puhul tuleb appi cateringi teenus. Toidud valmistatakse kõik koha peal parimast valitud toorainest, mis tagab roogade maksimaalse kvaliteedi. Catering teenus sisaldab endas kõike alates materjalide hankimisest kuni järelkoristuseni.

E-poes müüdavat kaupa on võimalik vaadata ka esindussalongis Tallinnas aadressil Saku 6a. Juhul kui soovid aga sõpra üllatada oodatud grilltarvikute või toitlustusteenusega, siis on võimalik BBQ Entertainmenti e-poest osta ka soovitud summa ulatuses kinkekaardi.

Sisesta e-poe kassas sooduskood (sooduskood saadaval iseteeninduses) ning sulle kehtib allahindlus -10%.


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.