Mõnus puhkus alaku! Tagatiseta reisilaen. Küsi pakkumist!

Unistuste puhkus reisilaenuga!

Kõik inimesed vajavad aeg-ajalt puhkust ja tavarutiinist pausi. Ideaalne viis nii keha kui vaimu puhkamiseks on reis, kus saad koguda mälestusi, kogeda uusi kultuure, maitseid, emotsioone ning positiivset energiat tavarutiini naasmiseks. Kui aga süda ihkab reisile, ent rahakott seda ei võimalda, tuleb appi reisilaen.

Reisilaen on tagatiseta väikelaen, mis aitab katta nii algseid puhkuseplaane, ootamatuid kulutusi välismaal ning pakub lisafinantseeringut puhkuse täielikuks nautimiseks. Võib juhtuda, et puhkusel esineb ootamatuid kulutusi näiteks rendiauto tagatisrahaga, mis on samuti reisilaenu kaetav summa. Soeta laenusumma eest nii sihtriigi kliimale vastavaid riideid, reisivarustus, lennupiletid, erinevate vaatamisväärsuste pääsmed või broneeri hoopis majutus. Reisilaen ei sea kasutuspiiranguid laenusumma kasutamiseks, seega võib laenusummat kasutada vastavalt enda vajadustele ning soovidele.

Reisilaenul on soodsad tingimused, kuna laenu taotlemiseks pole tarvis sissemaksu, käendajat ega tagatist. Samuti on reisilaenu taotlemine äärmiselt mugav ja kiire: taotluse saab esitada kodulehel ning vastus selgub tunni vältel. Nii on võimalik laenutaotlus esitada ja samal päeval ka reisi alustada. Küll aga on oluline, et laenutaotleja oleks tutvunud laenutingimustega, omaks stabiilset sissetulekut, oleks 21 aastat vana ning tal ei esineks maksehäireid.

Pane tähele, et uus klient saab oma esimese laenu summas kuni 10 000 € perioodiga kuni 6 kuud 0% intressiga, st tasuta. Laenad 2000 € ja tagastad 2000 €. "Esimene laen" kampaaniast lähemalt tingimuste lehelt.

Unistuste puhkus reisilaenuga!

Miks valida reisilaen?

 • Esimene laen tasuta
  kuni 10 000 € kuni 6 kuud
 • Laenu teenindamise
  tasu 0 €
 • Kiire vastus
  taotlusele
 • Raha kontole
  1 minutiga
 • Võimalus tagastada
  laen sularahas
 • Laenuperiood
  on 1 — 60 kuud

Reisilaenu taotlemise protsess:

 1. Vali summa ja periood
 2. Esita taotlus
 3. Kasuta raha
Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.