Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Bongo Takso

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Bongo Takso eesmärgiks on pakkuda oma klientidele alati parimat taksoveoteenust ja seda kiirelt, mugavalt ja taskukohaste hindadega.  Ettevõte pakub eraklientidele soodsat püsikliendiprogrammi ja äriklientidele mitmeid erilisi lahendusi. Bongo Business`i kasutamisel on võimalik valida erinevate teenuste vahel, mille hulka kuuluvad äri- ja esindussõidud, partnerite ja külaliste vedu ning töötajate vedu tööle ja koju.

Bongo Takso professionaalsed autojuhid on valmis lepingulisi ärikliente abistama ka kullerteenusega. Pakid toimetatakse kiirelt ja turvaliselt kohale nii Tallinna piires kui ka lähiümbruses.

Eraklientidele on saadaval võimalus takso ette tellida. Ettetellimise teenus on mugav ja aktuaalne laste igapäevaselt kooli saatmiseks või isiklikeks sõitudeks tööle. Kõige tihedamini kasutatakse teenust sõiduks lennu- või rongijaama, sest väga tähtis on jõuda õigeaegselt kohale. Ettetellimise teenus on loodud inimestele, kes hindavad oma aega ja tahavad olla kindlad, et takso on õigeaegselt kohal. Taksot on võimalik ette tellida minimaalselt 1 tund ja maksimaalselt 24 tundi enne sõidu algust.

Ettevõte pakub ka kvaliteetset ja turvalist transfeerteenust kliendi poolt valitud sihtpunkti sobiva sõidukiga. Teenust osutavad usaldusväärsed autojuhid hea valikuga erineva varustusastmega sõidukitega. Transfeerteenuse tellimine võimaldab saada juurde kvaliteetaega- saab valmistuda kohtumisteks, nautida auto aknast loodust või lihtsalt puhata.

Eelnimetatud teenuste kasutamiseks registreeri kaart aadressil https://cardgate.taxigo.ee/auth. Telli takso numbril +3726615157, anna kindlasti teada, et tasud Placet Group krediitkaardiga ning naudi sõitu soodustariifiga -30%!

Bongo Takso

Hinnaalandus -30%

https://bongo.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.