Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Decora

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Decora näol on tegemist ainulaadse kodumaise ehitusmaterjalide ja aianduskaupade poeketiga, kust leiab soodsaid ja kvaliteetseid valikuid nii era- kui äriklient. Ettevõte on antud valdkonnas tegutsenud juba alates 1993. aastast, olles seega üks kogenumaid tegijaid kohalikul turul. Olgu kodus parasjagu käsil üldremont või vajate lihtsalt täiendust köögitarvikute osas, igal juhul on meeldivad ja sobilikud tooted nii kauplustes kui e-poes olemas!

Tõelised ehitusspetsialistid saavad Decorast täiendust enda tööriistavaramule ja viimistlusmaterjalidele ning leiavad ka kõik vajaliku santehnika- ning elektroonikaosakonnast. Ehitus- ja viimistlusmaterjalide valiku tegemine võib olla väga keeruline, kui ei puutu selle valdkonnaga igapäevaselt kokku. Sellepärast pakub Decora meeskond oma kundedele parimat teenindust. Külastades Decorat on alati silmapiiril teenindaja, kellelt saab küsida väärt nõu ja abi valiku tegemiseks.

Decora ehituskauplused on leitavad üle Eesti lausa seitsmest linnast- Tartus, Tallinnas, Pärnus, Võrus, Viljandis, Jõgeval ja Põltsamaal. Kui siiski ühtegi Decorat läheduses ei leidu, siis on võimalik kaubad tellida mugavalt e-poest ning need toimetatakse kulleriga otse kliendile koju.

Põhikaupluste täienduseks on välja arendatud ka tihe edasimüüjate võrgustik, tänu millele saab nende kaupu osta igas Eestimaa paigas. Kaubavalikut värskendatakse pidevalt, et inimesed saaksid kaasas käia kogu Euroopa kiireltmuutuvate ehitus- ja sisustusmaterjalide trendidega.

Decora peab alati silmas oma klientide parimaid huve ning teeb tihti häid sooduspakkumisi erinevatele tootegruppidele. Sellele lisaks saab kõigis kauplustes enne ostu või teenuse eest tasumist Placet Group kliendikaarti esitades tavahindadest 10% lisasoodustust.

Decora

Hinnaalandus -10%

https://www.decora.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?