Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Dreamnails ilusalong

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Tallinna südalinnas asuv Dreamnails ilusalong ootab kliente pediküüri, maniküüri, geellakkimisse, geelküünte paigaldusse ja hooldusesse, spa pediküüri, ravipediküüri, tai jalamassaaži või käte hoolitsustesse.

Pakkumises on nii lühemad, kui pikemad protseduurid ja teenuste nimekirjas leidub nii traditsioonilisi kui ka innovaatilisemaid lähenemisi.

Erilist lõõgastust pakub näiteks Tai refleksoloogiline jalamassaaž, mille juured ulatuvad taoistlikku Hiinasse. See on ravimeetod, mis aitab leevendada väga suurt hulka tervisehädasid.

Käte massaaž taastab elujõudu ja lõõgastab väsinud lihaseid peale rasket füüsilist tööd või stressi ja tugevdab käsi.

Kahtlemata vajab hoolt ka meie näonahk ning Dreamnails kosmeetikud viivad läbi vananemisvastaseid ja sügavniisutavaid hoolitsusi, aga ka pinguldavat protseduuri normaalsele nahale. Kui meie kliimas kipub vaevama kuperoosa, naha tundlikkus või akne, siis selle on abiks erinevad just selleks puhuks salongis pakutavad nahaekspertide protseduurid.

Suvele mõeldes koguvad salongis populaarsust depilatsiooni sessioonid, mida Dreamnails-s viiakse läbi pea üle kogu keha.

Iga klient on ilusalongis oodatud ning hoitud. Endale sobivat aega saab mugavalt broneerida kodulehe kaudu või salongiga ühendust võttes.

Ilusalong on leitav aadressil Tartu mnt 7, II korrusel.

Meie krediitkaardi omanikele on ilumaailma sukeldumine Dreamnails ilusalongis suisa 20% taskukohasema hinnaga.

Dreamnails ilusalong

Hinnaalandus -20%

https://dreamnails.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?