Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Sokisahtel

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Sokisahtel loodi aastal 2009 Tallinnas. Mõte oli luua sokipoed, kus on Eesti suurim ja mitmekesiseim valik naiste, laste ja meeste soki- ja sukakaupu.

Sokisahtel pakub suures valikus suka ja sokitooteid, mis on hoolikalt välja valitud, olles kursis viimaste trendidega, samas on toote hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Kirg, armastus ja pühendumus oma töö vastu on need, mis on ettevõtet edasi viinud ja mida jagatakse ka oma klientidele. Sokisahtli valitud ja disainitud tooted räägivad iseenda eest! Sokisahtel on tuntud põnevate, kaunite ja lõbusate erikollektsioonide poolest, mis sobivad kandmiseks ja kinkimiseks erinevatel tähtpäevadel või sündmustel. Tootevalikus on mõeldud nii meestele, naistele kui ka igas vanuses lastele. Poodidest leiate sobivad sukad ja sokid nii pidulikuks sündmuseks kui igapäevaseks kandmiseks.

Uus ja kaasaegne kollektsioon Smart Tights koosneb kiirendatult biolagunevatest sukkpükstest ja sokkidest, mille tootmisel kasutatakse erilist niiti. Smart Tights sukkpükste kasutamine vähendab tekstiilijäätmete teket ning hoiab meie loodust ja ümbrust puhtamana. Kui otsite kellelegi sobivat kingitust, siis parim idee on selleks puhuks soetada Sokisahtli kinkekaart. Nii kingid ühtaegu nii praktilise kui stiilse võimaluse garderoobi täienduseks.

Sokisahtlil on ainuüksi Tallinnas juba 10 erinevat kauplust ning Eesti erinevates paikades lisaks veel 10 poodi. Loomulikult on soovituslik külastada ka mugavat ja täisfunktsionaalset e-poodi, kus on kogu kaubavalik lihtsasti leitav ja tellitav.

Placet Group krediitkaardi klientidele kehtib kogu kaubale 20% soodustus. E-poes soodustus kogu kaubale -30% (Sooduskood saadaval iseteeninduses). 


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.