Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Grand Bazaar

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Ettevõtte eesmärk on pakkuda kõige kvaliteetsemaid tooteid peamiselt Türgi toidu pealinnast Gaziantepist ja erinevatest riikidest üle kogu maailma.

Ettevõtte keskus asub Türgis , Gaziantepis ja Eestis, Tallinnas. Homepastries pakub traditsioonilist Gaziantepi Türgi kööki! Paljud inimesed nii Türgist kui ka kogu maailmast külastavad Gaziantepi ainult selleks, et proovida sealseid Türgi toite. Nüüd aga on meil hea meel teile teatada, et toitude testimiseks pole teil vaja enam sinna minna.

Antud kohvikust leiate kõik eksklusiivsed Gaziantepi toidud ja/või nende komponendid. Homepastries kohvik/kaupluses on saadaval baklavad, halvaad, kaunviljad, vürtsid, pähklid jt maiustused. Kohvikul on rõõm klientidele pakkuda looduslikke traditsioonilisi kodutoite igaks sündmuseks: külaliste vastuvõtuks, peoks, sünnipäevaks, koosolekuks jne.

Kui soovite õppida valmistama tõelisi traditsioonilisi Gaziantepi piirkonna toite siis selleks pakutakse ka erikursusi. Neid toite valmistab, ja vajadusel ka nõustab teid, meie peakokk Emine Güllü, kes elab juba üksteist aastat Eestis, aga sündis Türgis, Gaziantepis. Tal on Türgi traditsiooniliste toitude osas väga suur kogemus, mida jagab meelsasti kõigile Eesti inimestele. Homepastries hoolib igast oma kliendist ja soovib pakkuda parimat, kiiret ja kvaliteetset teenust.

Nende tooteid on võimalik osta nii e-poest kui kohapealt. Kauplus asub Tallinnas aadressil Sõpruse puiestee 31 ning on klientidele avatud E-R 10.00-19.00 ja nädalavahetusel 12.00-17.00.

Kohapeal Placet Group krediitkaardiga tasudes naudite maiustusi ja kvaliteetseid kondiitritooteid 5% soodsama hinnaga.

Grand Bazaar

Hinnaalandus -5%

https://grandbazaar.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.