Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

HC gym

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Tegemist on kompromissivaba spordiklubiga, milles rühmatreeninguid ei pakuta, vaid on keskendutud äärmiselt kvaliteetsele jõusaali kogemuse pakkumisele. See tähendab alati motiveerivat muusikat ja parimaid seadmeid. Jõusaalid on varustatud HC Pro seadmetega. Blokiga trenazöörid on valmistatud nii, et need sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele, mis tähendab, et saalides oleva varutusega saab igaüks teha progressiivset trenni ilma, et raskuste puudujääk seaks treeningutele piire. Külastama on oodatud nii algajad kui ka juba kogenumad treenijad, kõigile on sobivad võimalused loodud. Uued kliendid on pühapäeviti oodatud saalidega tutvuma ning kõik soovijad saavad tasuta juhenduse, kuidas seadmeid kasutada, ja üldised soovitused, millest alustada ja kui tihti oleks kasulik enda eesmärkidest lähtuvalt saali külastada. Parimate treeningtulemuste toetamiseks müüakse ka stardi- ja taastusjooke, treeningvarustust, tarvikuid ja lisandeid. HC Gym-s ei peeta aga oluliseks mitte ainult varustust, vaid ka mugavust. Just seetõttu on kohapeal vaatamiseks olemas ka tasuta Body ja jõutõsteteemalised ajalehed ja filmid ning tasuta parkimine. Tänu oma senistele klientidele toetab HC Gym ka lastekodusid ning aitab edendada noorte tervislikke eluviise. 

HC Gym treeningsaalid on leitavad kolmest asukohast: Tartu mnt 87d, Linnamäe tee 91 ja Järveküla tee 60.

Placet Group krediitkaardi kliendile on sporditarbed ja toidulisandid HC GYM esinduskaupluses aadressil Vana-Narva mnt 20b, Maardu, -10% soodsama hinnaga!

HC gym

Hinnaalandus -10%

https://www.hcgym.eu/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.