Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Lillepood ÖIS

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Lilled on väga mitmekesised ning neid võib kombekohaselt kinkida sünnipäevadeks, tähtpäevadeks või pulmadeks, valmistada rõõmu sõbrapäeval või beebipeol, üllatada kallimat kasvõi argisel teisipäeva õhtul. Samuti on lilled omal kohal ka kurvematel elu hetkedel, nagu matustel või haigevoodil.

Lillepood Öis alustas oma tegevust aastal 1994 Kuressaares. Tänaseks on neil üksteist lillepoodi ja neli pakkeletti Tallinnas ja Kuressaares. Peamiselt tegeleb ettevõte lillede müügiga, kimpude ning pärgade teostamisega ja kingituste pakkimisega. Paljudes ÖIS poodides on ka suur valik keraamikat, punutisi, kunstlilli ning postkaarte. Kauplustes müüakse külluslikku valikut lõikelilli ja potililli. Soovi ja vajaduse korral saab tellida enda jaoks sobiva kimbu või lilleseade.

Eelnevale lisaks on valikus täiendavaid üllatusi, mis muudavad kingisaaja elamuse veelgi erksamaks- näiteks õhupallid, kommid, kaisukarud, puuviljad või vahuvein. ÖIS ei jäta midagi poolikuks, see tähendab, et kui kingitus vajab pakkimist, siis saab selle teenuskorras esinduses kaunilt pakendatud. Nii pulma- kui matusepärgade tellimiseks tasub pöörduda e-poodi, lillepoe esinduskauplusesse või võtta ühendust muul moel. Kuressaare Ferrumi esinduses pakutakse kõigele lisaks veel nii sise- kui välishaljastuse teenust. Kui lillede valik võtab silme eest kirjuks, siis pöörduge ÖIS lillepoe asjatundlike teenindajate poole, kes suurima hea meelega aitavad välja valida ja kombineerida täpselt sellise seade, mis antud hetkel sobivaimad.

ÖIS esindused asuvad Kuressaares Ferrumi keskuses ja Rae tänaval, Tallinnas aga Lasnamäe Centrumis, Läänemere keskuses, Mustika keskuses, Rocca Al Mares, Sikupillis, T1-s, Ülemiste keskuses ja Viimsi keskuses.

Lillepood pakub meie klientidele -10% soodustust kõikidele kaupadele Ferrum, Rae ja Mustika keskustes.

Lillepood ÖIS

Hinnaalandus -10%

https://lilleois.ee/


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.