Osta ja maksa Valge kaardiga Teenid 2% raha tagasi. Alati!

Poseidon Burgers

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Mõnikord lihtsalt on vaja võtta vabalt aeg maha ja nautida hingekosutavat toitu. Just siis isutab millegi toeka ja kvaliteetse järele, mis täidaks kõhtu ja meeli!

Poseidoni burgerites kasutatakse 100% veiseliha ja parima kvaliteediga kanafileed, millest valmivad spetsiaalse retsepti järgi ideaalsed kotletid. Kuklidki ei ole lihtsalt saiad, vaid käsitsitehtud brioch’id, mis lisavad burgerile mõnusa pehmuse. Burgeritesse lisatakse ainult parimat juustu, mis annab võimaluse tunda tõelist cheddari ja sinihallitusjuustu maitset. Samuti on kastmed valmistatud unikaalse retsepti järgi, mis lisavad burgeritele erilise nüansi. Menüüst leiavad endale meelepärase valiku nii kalasõbrad kui ka vürtsikate maitseelamuste fännid. Kõige väiksematele külastajatele on loodud eraldi laste burger ning suurema isuga meeste nälg saab kustutatud Topelt burgeri abil. Kui aga peaks isutama väiksema suutäie järgi, siis menüüs on olemas ka erinevad friteeritud snäkid ja kebabi eine. Tööpäevadel pakub Poseidon Burger ka päevaburgereid ja -eineid, mis on saadaval erihinnaga.

Poseidon Burgeri leiad aadressil Erika 14, Arsenali keskusest ning Tare 14, Veerenni asumis. Soovi korral on maitsvad road tellitavad ka Wolt ja Bolt Food kullerteenuse vahendusel.

Tasudes Placet Group krediitkaardiga kehtib kogu menüüle -15% soodustus.


Vaata muud soodustused


Online - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.